Mediteren met Mozart

Beginnend op 11-11-18 11:30

Krönungsmesse uitgevoerd door Opmeers Vocaal Ensemble.

Een bijzonder koor laat u genieten van een bijzonder muziekwerk. Mozart leefde in de 18e eeuw. Bisschoppen en vorsten gaven grote opdrachten aan componisten om kerkelijke vieringen en feesten in de barokke kerken en paleizen tot hoogtepunten te brengen. Mozart werd een uitblinker. De mis werd voor het eerst uitgevoerd bij de Paasviering in 1779 in de dom van Salzburg en opnieuw in 1791 bij de kroning van keizer Leopold II tot koning van Bohemen. In de eeuwen daarna bracht het kunstwerk grote groepen mensen bij elkaar. Wij hebben een koor in ons midden die dat ook kan en u daarvoor van harte uitnodigt.

Teksten, geprojecteerde afbeeldingen en de delen van de mis vormen één geheel. Na de pauze, waarin u een kopje koffie of thee kunt drinken, brengt het koor nog een aantal andere klassieke werken ten gehore.
Het koor staat onder leiding van de dirigent Alexandre Pavloff en wordt begeleid door pianiste Annemarie Ruiters.

Uw waardering voor de uitvoering kunt u tot uitdrukking brengen door een gift bij de uitgang.

Jan Verbruggen

Diversen

Agenda
Linkjes

Contact

Spanbroekerweg 186
1715 GV SPANBROEK
Tel: 0226 351 239

Het Parochiecentrum is geopend
op dinsdag van 9:00 tot 11:00 uur.